Bie në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë një person në Durrës

Foto ilustruese

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e kontaktit me rrymën elektrike këtë pasdite në Durrës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen 11 të qytetit bregdetar. Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur të tjera detaje.

Identiteti i viktimës ende nuk bëhet me dije, ndërsa vijojnë hetimet nga autoritetet.

Njoftimi i Policisë
Më datë 24.11.2021, rreth orës 15:10, në lagjen nr. 11, Durrës, një shtetas i paidentifikuar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike tek një kabinë elektrike dhe për pasojë ka gjetur vdekjen. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e personit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

M.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Sulmi në Deçan, Lindita Nikolla: Krim i rëndë dhe i patolerueshëm, kriminelët meritojnë ndëshkim