Zjarr në një lokal në Vlorë, digjet gjithçka kishte brenda! Dyshohet se u hodh benzinë nga konkurrentët (VIDEO)

Një lokal në pronësi të Klajdi Shehut është përfshirë në flakë gjatë natës në Vlorë, ndërsa janë djegur të gjitha tavolinat dhe sende e tjera që kishte brenda.

Gazetari i Report Tv Armand Xhelili raporton se dyshohet që zjarrvënia ka qenë e qëllimshme nga konkurentët, pistë kjo që po hetohet nga policia.

Sipas policisë lokali është djegur rreth orës 03:10, në lagjen “1 Maji”. Siç shihet nga pamjet  lokali ka dëme të konsiderueshme materiale. 

Grupi Hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinim administratës e punonjësve të qendrave tregtare deri më 31 dhjetor dhe dozë e tretë për mbi 18-vjeçarët! Jeni dakord me vendimet e Komitetit?×

Lajmi i fundit

John

Sherr mes dy personave në Librazhd, njëri plagoset me sende të forta