Bien temperaturat nën 0 në Bulqizë dhe Kukës, video-t mahnitëse të erës së fortë nuk duhen humbur

Nën erën e fortë dhe temperatura e ulëta është zgjuar ditën e sotme i Bulqiza dhe Kukësi!

Video-t e mahnitëse të erës e cila ledhaton asfaltin janë si një pikturë e lëvizshme për syrin njerëzor.

Termometri ka shënuar nën 0 dhe kjo ka bërë që qytetarët të qëndrojnë brenda në një ditë kaq të ftohte shkurti, megjithatë nuk janë paraqitur probleme lidhur me lëvizjes e tyre dhe të automjeteve.

 


Lajmi kryesor:

Dëbora përfshin Shqipërinë! Probleme në disa akse kombëtare, zonat problematike! Ndalohet qarkullimi i mjeteve të rënda deri të hënën


J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Gjykata Kushtetuese do e shkarkojë presidentin Meta ?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Lezhë, në 'arrest shtëpie', por lëvizte lirshëm nëpër qytet, arrestohet 30-vjeçari