Bien temperaturat, termometri do të shënojë deri në 34 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Bien temperaturat, termometri do të shënojë deri në 34 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Foto ilustruese

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura dhe reshje shiu me stuhi në verilindje dhe zona qendrore pasdite.

Temperaturat në mëngjes do të luhaten 17-20 gradë, vlerat maksimale do të jenë me rënie 29-30°C në veri deri në 32-34°C në zonën e ulët.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndimor me shpejtësi 7-12 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3-4 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Meta i përgjigjet KLP: Thuajini Dumanit të mos bëjë politikë! I dha mesazh Ahmetajt që të mbyllë gojën

Meta i përgjigjet KLP: Thuajini Dumanit të mos bëjë politikë! I dha mesazh Ahmetajt që të mbyllë gojën