‘Biri Luizi’ nuk u pa askund! Ja kush ishte dhe kush mungoi nga ish-banorët e BBV në ditëlindjen e Valbona Memës (VIDEO)

‘Biri Luizi’ nuk u pa askund! Ja kush ishte dhe kush mungoi nga ish-banorët e BBV në ditëlindjen e Valbona Memës (VIDEO)

Valbona Mema

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Valbona Mema ka festuar mbrëmjen e djeshme ditëlindjen e saj në një festë mes familjarësh dhe miqve.

Në festën e ditëlindjes së Valbona Memës, nga videot dhe postimet në rjette sociolae është vënë re se në festë kanë qenë të ftuar edhe disa prej ish-banorëve të “BBV”, që kanë ruajtur raporte të mira me këngëtaren.

Ish-banorët e BB VIP të pranishëm në festën e ditëlindjes së Valbonës ishin Armaldo Kllogjeri, Ronaldo Sharka, Keisi Medini, Diola Dosti, Gerti Koxha, Tan Brahimi, Antoneta Koçi.

Nuk dihet nëse këngëtarja ka ftuar edhe të tjerë ish-banorë.

Sigurisht që u vu re mungesa e Luiz Ejllit, me të cilin Valbona ka pasur një raport shumë të mirë brenda shtëpisë, madje e quante edhe “biri”.

 

M.T/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Vllaznia fiton pas nëntë vitesh në 'Niko Dovana', Teuta 'zhytet' në fundin e renditjes! 0-1 në Durrës

VIDEO/ Vllaznia fiton pas nëntë vitesh në 'Niko Dovana', Teuta 'zhytet' në fundin e renditjes! 0-1 në Durrës