Biznesmeni i kromit nga Martaneshi i bie infarkt në Tiranë, ndërron jetë edhe babai pasi mëson lajmin e trishtë (EMRAT)

Biznesmeni i kromit nga Martaneshi i bie infarkt në Tiranë, ndërron jetë edhe babai pasi mëson lajmin e trishtë (EMRAT)

Dy viktimat Zenel Gjoni dhe djali i tij Jashar Gjoni

TIRANË- Një ngjarje e rëndë është shënuar në rrugën “5 Maji” në Tiranë këtë të mërkurë. Një biznesmen kromi nga Martaneshi Jashar Gjoni ka ndërruar jetë nga infarkti, ndërsa sapo ka mësuar ngjarjen edhe babai i tij ka ndërruar jetë duke pësuar infarkt.

Burime bëjnë me dije se i moshuari rreth 78 vjeç Zenel Gjoni nuk e ka përballuar dot humbjen e djalit të tij 56 vjeçar dhe në kushtet e tronditjes ka pësuar edhe ai infarkt duke humbur jetën.

56 vjeçari J.Gj ishte nga zona e Martaneshit dhe prej vitesh familja e tij jetonte në kryeqytet, ndërsa vijonte aktivitetin minerar në zonën e Bulqizës.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Fadili: 10/11/2021 21:44

    Sikur cdo “ bosi,, te kromit ti binte infarkt sa here nje punetor e zinte masivi atje ne miniere nuk e di si do ja dilnim per bosa

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Situatë e tensionuar në veri të Kosovës, a duhet të tërhiqet qeveria Kurti?×

Lajmi i fundit

Vrau 62-vjeçarin e i plagosi të birin, Apeli dënon përfundimisht me 33 vite burg Sofokli Shanin! Shkalla e parë i kishte dhënë ‘Burgim të përjetshëm’

Vrau 62-vjeçarin e i plagosi të birin, Apeli dënon përfundimisht me 33 vite burg Sofokli Shanin! Shkalla e parë i kishte dhënë ‘Burgim të përjetshëm’