Bllokimi i rrugëve për samitin e BE, TIA bën njoftimin e rëndësishëm për pasagjerët: Më 6 dhjetor paraqituni në Rinas 4 orë përpara fluturimit  

Bllokimi i rrugëve për samitin e BE, TIA bën njoftimin e rëndësishëm për pasagjerët: Më 6 dhjetor paraqituni në Rinas 4 orë përpara fluturimit  

Për shkak të bllokimit të rrugëve në kuadër të masave që janë marrë për mbarëvajtjen e samitit në Tiranë, Aeroporti Ndërkombëtar ‘Nënë Tereza’ u bën thirrje pasagjerëve që të mbërrijnë në Rinas 4 orë përpara fluturimeve. Ky njoftim vlen për të gjithë ata qytetarë që kanë të planifikuar fluturim për ditën e nesërme.

“TIA njofton që të gjithë pasagjerët të cilët kanë për të udhëtuar nga TIA në datë 6 dhjetor, janë të lutur që të jenë në aeroport 4 orë para fluturimit të tyre për shkak të masave të marra për samitin BE-Ballkani Perëndimor. Kjo prezencë kërkohet në mënyrë që pasagjerët mos të rrezikojnë humbjen e fluturimit të tyre”, thuhet në njoftim.


Lajmi kryesor:

Samiti/ Nis ndalimi i pjesshëm i qarkullimit në zonën e perimetrit të sigurisë rreth 'Air Albania'! Ja akset që do bllokohen dhe linjat e autobusit që do pezullohen (HARTA)


SI.E.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Vritet roja i sigurisë së Top Channel, eksperti i kriminologjisë nxjerr fotografinë e 5 lekëshit: E vetmja monedhë që ra nga xhepi i të ndjerit

Vritet roja i sigurisë së Top Channel, eksperti i kriminologjisë nxjerr fotografinë e 5 lekëshit: E vetmja monedhë që ra nga xhepi i të ndjerit