Blushi: Kush beson se do ketë
marrëveshje s'e njeh Shqipërinë

Blushi: Kush beson se do ketë<br />marrëveshje s'e njeh Shqipërinë
Duke parë zhvillimet e fundit, shumë kush ka besuar se do të arrihet në një marrëveshje politike me palëve.

Por duket se kreu i LIBRA Ben Blushi nuk e beson këtë gjë.

Nëpërmjet një statusi në Facebook, Blushi shkruan se kushdo që beson se do të ketë një marrëveshje nuk e njeh Shqipërinë. Sipas tij në këtë vend partitë janë të destinuara të shkatërrojnë njëra- tjetrën.

Këtë parashikim që ai bëri për zhvillimet e fundit politike Blushi i ka “vënë në gojën” e një zonje të quajtur Muradija, me të cilën ka bërë dhe një foto. 

blushi
(Postimi i Blushit)

Redaksia Online
(B.K/Shqiptarja.com)

 

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Lufta/ SHBA, paketë e re ndihme prej 2.6 miliardë dollarësh për Kievin! Zelensky: Lideri kinez po heziton, pres përgjigje për bisedimet me të

Lufta/ SHBA, paketë e re ndihme prej 2.6 miliardë dollarësh për Kievin! Zelensky: Lideri kinez po heziton, pres përgjigje për bisedimet me të