Braçe i drejtohet Bashës: S'ke
parë gjë akoma, ke ditë, ke moshë

Braçe i drejtohet Bashës: S'ke<br />parë gjë akoma, ke ditë, ke moshë
Pas lajmit per fitoren e Emmanuel Macron ne zgjedhjet Presidenciale në Francë, deputeti socialist Erjon Braçe komenton edhe aktualitetin politik në Shqipëri.

Duke i kujtuar kryedemokratit Basha se në Francë fitoi Europa, Braçe e paralajmëron atë, duke i thënë se nuk ka parë gjë akoma. 

"Lajm i keq per ty Lylzim! Lajm i keq! Fiton Evropa qe ti urren ne France! Fiton nje liberal nga e majta-Macron! Nje nga stacionet e tua ideologjike, te kesaj platformes tende te re kunder Evropes dhe sistemit demokratik te saj, humbi.

Mbaroi, shkoi per lesh, te la ne ajer dhe bosh, sic je!

Nuk ke pare gje akoma Lylzim!

Po ke dite, ke dhe moshen per te pare e do shohesh shume!
", shkruan Braçe. 

STATUSI I PLOTE

Lajm i keq per ty Lylzim!

Lajm i keq!

Fiton Evropa qe ti urren ne France!

Fiton nje liberal nga e majta-Macron!

Nje nga stacionet e tua ideologjike, te kesaj platformes tende te re kunder Evropes dhe sistemit demokratik te saj, humbi.

Mbaroi, shkoi per lesh, te la ne ajer dhe bosh, sic je!

Nuk ke pare gje akoma Lylzim!

Po ke dite, ke dhe moshen per te pare e do shohesh shume!

Si kemi thene;

Drejtesia e Barazia te parat!

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet