Brad Pitt, ky mafioz seksi

Brad Pitt, ky mafioz seksi
Brad Pitt do të luaj rolin e një mafiozi, në filmin e tij më të fundit me titull ‘Killing Them Softly’.

Aktori i famshëm do të interpretojë Jack Cogan, i cili ka detyrë të hetojë një grabitje me armë gjatë një loje pokeri ku luheshin shuma të mëdha.

Në këtë film interpreton edhe James Gandolfini, ylli i serialit ‘Sopranot’ si dhe Ray Liota, protagonist i dhjetëra filmave me mafiozë.Su/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi