Brenda festës së ditëlindjes së 32-të të Rihannës (VIDEO+FOTO)

Rihanna

Këngëtarja me famë botërore Rihanna ka mbushur 32 vjeç ditën e djeshme.

Këtë ditë të rëndësishme ajo e festoi me familjen dhe miqtë, në një vend shumë privat dhe me shumë pak imazhe e video të postuara në rrjet.

Ajo nuk ka postuar asgjë në profilin e saj, vetëm miqtë e saj kanë bërë publike disa nga momentet e festes.

Ambienti është i mbushur me lule shumëngjyrëshe, ëmbëlsira dhe në krye të festës është torta e saj.

Kurse këngëtarja është veshur me një bluzë të bardhë me dizenjo.

Kujtojmë që pak kohë më parë ajo i dha fund lidhjes me miliarderin arab.

Ora 17:12
Brenda festës së ditëlindjes së 32-të të Rihannës
1/6
E.D./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shkollat mbyllur nga koronavirusi/ A po funksionon mësimi online?

Komento