Breshër në Llogara (FOTO)

Me motin e paqëndrueshëm që ka prekur Shqipërinë, në Llogara janë shënuar reshje në formë breshëri. Breshëri bllokoi për disa orë rrugën nacionale Orikum - Himarë në zonën e Llogarasë.

Për hapjen e rrugës u hodh kripë dhe skorje.

Ora 14:35
Breshër në Llogara (FOTO)

Breshëri në Llogara

1 / 8

Breshëri në Llogara

2 / 8

Breshëri në Llogara

3 / 8

Breshëri në Llogara

4 / 8

Breshëri në Llogara

5 / 8

Breshëri në Llogara

6 / 8

Breshëri në Llogara

7 / 8

Breshëri në Llogara

8 / 8
G.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Flota e parë e autobusëve të gjelbër “Go Green” në Tiranë, Rama: Në gusht nis linja e madhe unazore me 66 stacione