Brown rikthehet në Grammy

Brown rikthehet në Grammy
Tre vjet pas incidentit të ndodhur mes Chris Brown dhe të dashurës e atëhershme Rihanna ai do të marrë sërish pjesë në Grammy Awards. Pas sulmit të kryer nga Brown në mbrëmjen festive para çmimeve Grammy 2009 karriera e tij për pak sa nuk mbaroi. Megjithatë sipas Daily Mail burime jo zyrtare shprehen se Brown do të performojë natën e Grammyve. Gjithashtu edhe Rihanna do të marrë pjesë në këtë event pasi është nominuar për katër çmime të tilla.

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Rama publikon pamjet nga kantieri i transformimit urban në lumin Gjanicë: Deri dje ishte një vatër ndotje, sot është një arterie e gjelbër

Rama publikon pamjet nga kantieri i transformimit urban në lumin Gjanicë: Deri dje ishte një vatër ndotje, sot është një arterie e gjelbër