Elbasan- Burri tenton të vrasë gruan me thikë, policia ndërhyn në kohë

Foto ilustruese

ELBASAN- Një sherr mes burrit dhe gruas në Elbasan ka përshkallëzuar në përdorimin e thikës. Burri ka tentuar të qëllojë me thikë gruan e tij, por forcat e policisë kanë ndërhyrë në kohë duke shpëtuar gruan dhe duke shoqëruar në polici bashkëshortin e saj.

Nuk dihen ende motivet e këtij sherri. 

/B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një strategji të re për të përballuar koronavirusin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ndryshime në qeveri? Bushati i sigurt në zgjedhjet e Ramës: Do krijojë qeverinë më të mirë