Butrint Imeri reagon pas deklaratave të Luizit, a do hyjë këngëtari në BBV?

Butrint Imeri reagon pas deklaratave të Luizit, a do hyjë këngëtari në BBV?

Butrint Imeri dhe Kiara Tito

Luiz Ejlli i pyetur nga banorët e “Big Brother VIP Albania” së çfarë do ndodhte nëse do futej në shtëpi ish- i dashuri i Kiarës, Luizi ka reaguar shumë ashpër dhe ka thënë se kjo do “e shkatërronte” dhe nëse diçka e tillë ndodh, ai do të largohet prej shtëpisë.

“Ose unë, ose ai”, tha Luizi duke folur me Valbonën dhe Bjordin në oborr.

Deklaratat e Ejllit u shpërndanë masivish në rrjet, ndërsa nuk ka munguar dhe as reagimi i Butrintit, ose të paktën kështu u konsiderua në një kohë që publiku po flet rreth mundësisë për hyrjen e tij në spektakël.

Këngëtari publikoi në Instastory një foto të tijën me një varg nga teksti i këngës së tij më të fundit “Lule e dashnisë”.

“A të merr malli që nuk jemi më?”, shkruan Butrinit në foto.  

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • ADIS: 28/01/2023 12:01

    luiz ejlli kampjon yll bote

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Vendimi i Apelit/ Alibeaj-Berishës: Lironi selinë e PD!

Vendimi i Apelit/ Alibeaj-Berishës: Lironi selinë e PD!