Çifti Jolie-Pitt më të dashuruar
së kurrë në premierën e “Maleficent”

Çifti Jolie-Pitt më të dashuruar<br />së kurrë në premierën e “Maleficent”
Të dashuruar dhe të afërt si në fillimet e lidhjes së tyre janë shfaqur gjatë premierës së filmit “Maleficent” në "Kensington Palace", në Londër,  çifti hollivudian Angelina Jolie dhe Brad Pitt.

Në këtë prodhim kinematografik Jolie luan rolin kryesor të zanës së ligë, e cila lë në gjumë të përjetshëm princeshë Aurorën.

Sa i përket shfaqjes në tapetin e kuq Jolie dukej në formë të mrekullueshme e veshur me një fustan të zi të firmës “Versace”, gjithashtu edhe Brad ishte kombinuar me të nëpërmjet një këmishe të zezë.

angelina jolie brad pitt

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Frrok Çupi: Xi erdhi, pa… dhe e la Putinin prapë në rrethim

Frrok Çupi: Xi erdhi, pa… dhe e la Putinin prapë në rrethim