Çiljeta me “shoqërues”
edhe në palestë

Çiljeta me “shoqërues”<br />edhe në palestë
Çiljeta ka treguar që ka kaluar një verë të tërë në bregdetin e jugut e pikërisht në Vlorë me vogëlushin e saj Fernandon.

Me Fernandon këngëtarja ka pirë kafen e mëngjesit dhe të darkës.

Po me Fernandon ajo shihet edhe në palestër.

ciljeta

Çiljeta bën ushtrime dhe Fernando gjithashtu bën ç’të mundet.

Ai shtë fëmija me fat që ka provuar shumë gjëra që në moshë të vogël e Çiljeta është mamaja me fat që ka kudo me vete shoqëruesin e saj besnik.
Redaksia Online
(g.m/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Ministrja Krifca në Bruksel: Angazhim maksimal për përthithjen e fondeve të BE-së për Bujqësinë

Ministrja Krifca në Bruksel: Angazhim maksimal për përthithjen e fondeve të BE-së për Bujqësinë