Çfarë i ndodhi? Efi përlotet teksa qëndron vetëm në oborr

Çfarë i ndodhi? Efi përlotet teksa qëndron vetëm në oborr

Efi Dhedhes

Mbrëmjen e djeshme, Efi Dhedhes ka qëndruar për një moment vetëm në oborr por jo si zakonisht. Ajo mori një batanije, u mbështoll fort dhe u shtri e vetme në kolltuk duke qarë.

Nuk dihet arsyeja se pse Efi është ndjerë keq për diçka pasi kohëve të fundit nuk kanë pasur as debatet e zakonshme mes njëri-tjetrit.

Efi së bashku me Luiz Ejllin, Dea Mishel dhe Krist Aliajn, kanë pasur javën më të qetë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ata janë 4 finalistët.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Osmani: Biden dha garanci për mbështetje të vazhdueshme për Kosovën

Osmani: Biden dha garanci për mbështetje të vazhdueshme për Kosovën