Charlize Theron e lumtur me djalin e saj

Charlize Theron e lumtur me djalin e saj
Aktorja Charlize Theron ka adoptuar një fëmijë rreth dy muaj më parë.Djali i saj quhet Jackson dhe proçesi i adoptimit i krye në fshehtësi.Theron ndihet mjaft e lumtur pas dhe duket se fëmija ka mundur t’a ndryshojë jetën e saj për mirë.Aktorja është shprehur se ai është fëmija më i mirë në botë.(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Ishin duke shkuar për në Kishën e Laçit, drejtuesja humb kontrollin e mjetit dhe përfundon në përrua! Shpëtojnë mrekullisht dy të rejat

Ishin duke shkuar për në Kishën e Laçit, drejtuesja humb kontrollin e mjetit dhe përfundon në përrua! Shpëtojnë mrekullisht dy të rejat