Chiara Ferragni mesazh për gratë në skenën e Sanremos

Chiara Ferragni mesazh për gratë në skenën e Sanremos

1675803561_Screenshot5.jpg

Chiara Ferragni është ngjitur në skenën e Sanremos me një mesazh të fortë për gratë. “Mendoni të lirë” ka shkruar ajo në veshjen e saj.

Ferragni komplimenton Amadeusin duke thënë se është shumë bashkëpunues.

 "Ai është shumë mikpritës, ai e di që jam i tmerruar. Kam muaj që ngjit shkallët e pallatit tim dhe po praktikoj prezantimin ", tha ajo.


Lajmi kryesor:

Nata e parë e Sanremo! Performojnë 14 artistët ‘big’! I pranishëm dhe presidenti Mattarella, emocionohet nga monologu i Roberto Benignit


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve