Chris Brown : Nuk kam lidhje me Rihanën

Chris Brown : Nuk kam lidhje me Rihanën
Revista prestigjioze US Weekly raportoi pak ditë më parë se Rihanna dhe ish i dashuri i saj, Chris Browen takohen rregullisht së bashku, duke theksuar se vetëm pak pas vitit të ri ata kanë qëndruar bashkë për një natë. Por në fakt këtë lajm e mohon kryekëput vetë artisti, i cili dhnroi ish të dashurrën e tij tre vjet më parë. Zëdhënësi i Browen ka deklaruar se ai dhe Rihanna janë vetëm miq, ndërsa për sa i takon jetës private nuk ka asnjë të re nga ato që shkruajnë mediat. “Chris po vijon lidhjen e tij me të dashurën aktuale Karrueche dhe të gjitha lajmet që lidhen me Rihanën janë të pavërteta”-theksoi zëdhënësi.

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore arreston nënkomisarin në Korçë, tjetërsonte provat (EMRI)

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore arreston nënkomisarin në Korçë, tjetërsonte provat (EMRI)