Chris Rock ndalon vajzat e tij të
ndjekin femrat Kardashian

Chris Rock ndalon vajzat e tij të<br />ndjekin femrat Kardashian
Aktori comedian amerikan Chris Rock ka thënë që nuk dëshiron që fëmijët e tij të ndjekin programin “Keeping Up With The Kardashian”.

Ai ka dy vajza Lola 12 vjeç dhe Zahra 10 vjeç të dyja të obsesionuara pas këtij programi.

kardashian

Chris është kundër femrave Kardashian dhe po përpiqet që t’i ndalojë vajzat e tyre të mësojnë nga zakonet Kardashian.
Redaksia Online
(g.m/shqiptarja.com)
 

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Prokuroria urdhër ndalimi, pas hekurave presidenti i Federatës së Futbollit në Kosovë

Prokuroria urdhër ndalimi, pas hekurave presidenti i Federatës së Futbollit në Kosovë