Cilat sandale të vesh? Aktorja zgjidh dilemën dhe shfaqet super sexy (FOTO)

Cilat sandale të vesh? Aktorja zgjidh dilemën dhe shfaqet super sexy (FOTO)

Sarah Jessica Parker, ylli i serialit ‘Sex and the city’ ka mahnitur me daljen e saj në Manhatan. Sarah kishte zgjedhur një fustan pink mjaft voluminoz për të qenë e pranishme në galerinë e Baletit.

Prej kohësh ajo ka shprehur dashurinë për modën dhe këtë herë e tregoi sërish. Ajo dukej supersexy me fustanin që i mbulonte gjithçka përveç gjoksit.

Ndër të tjera u vu re se aktorja ka qenë në dilemë për të zgjedhur sandalet e saj dhe për këtë arsye ajo ka vendosur të veshë një rozë dhe një të verdhë. Kjo nuk është hera e parë që aktorja gjendet para kësaj dileme.

1/6
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • www.youngtribune.com: 28/09/2019 08:58

    Stili bej lajm qe te dalesh ne lajm vertetohet mese me miri ketu. Quhet capture news from photos of celebrities. E perdorin shume celebrities qe duan patjeter te ngelen ne faqet e mediave te Hollywood.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Droga shitet si ‘rigon’ te të rinjtë, ekspertët analizojnë fenomenin, Rexhepi: S’ka disiplinë! Tushe: Është problem psikologjik! Mësuesja: Neglizhencë komuniteti

Droga shitet si ‘rigon’ te të rinjtë, ekspertët analizojnë fenomenin, Rexhepi: S’ka disiplinë! Tushe: Është problem psikologjik! Mësuesja: Neglizhencë komuniteti