Ç'po ndodh me çiftin?! Aktori turk kap për flokësh Almedën, motra e saj tenton t'i ndajë (Foto)

Ç'po ndodh me çiftin?! Aktori turk kap për flokësh Almedën, motra e saj tenton t'i ndajë (Foto)

Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi

Aktori turk Tolgahan Sayisman dhe moderatorja shqiptare Almeda Bazi dhe janë një nga çiftet më të komentuara të shoëbizzit shqiptar dhe atij turk.  Dyshja ka nisur pushimet në plazhet  e Turqisë duke udhëtuar me një jaht luksoz, së bashku me motrën e Almedës dhe me familjarë të tjerë.

Pikërisht gjatë pushimeve çifti është pikasur nga syri i paparacëve, në një moment sherri, teksa Tolgahan shihet se ka kapur për flokësh Almedën por më vonë është thënë se ishte shaka. Këtë foto Almeda e ka publikuar në ‘Insta Sotory’ dhe shkruan:“Stop dhunës ndaj grave”.

(Foto e publikuar nga Almeda)

Ndërsa në foton ku shihet e motra duke i ndarë, Almeda shkruan: “Supermenia ime u hodh direkt të më ndihmonte”. Më pas dyshja e njohur është parë duke u argëtuar dhe luajtur me njëri-tjetrin. 

(Foto e publikuar nga Almeda)

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me përjashtimin e policëve që kanë përdorur Sky apo Encro Chat?×

Lajmi i fundit

Shtëpia e Bardhë paralajmëron fitore të Putinit, nëse ndalet ndihma për Ukrainën

Shtëpia e Bardhë paralajmëron fitore të Putinit, nëse ndalet ndihma për Ukrainën