Credins Bank dhuron 50 pako ushqimore për festa! Stafi shkoi në çdo familje: Faleminderit Credins Bank

Që festat e fundvitit të vijnë të gëzueshme dhe me tryezën plot, Credins Bank shpërndau 50 pako ushqimore tek familjet më në nevojë, në periferi të Tiranës. Ndihmat ushqimore u dërguan derë më derë, nga vetë stafi i Credins Bank, i cili solli buzëqeshje dhe falënderime zemre nga vetë familjet që u ndihmuan.

“Faleminderit Credins Bank. Është një ndër bankat më të mira të Shqipërisë”- tha njëri prej qytetarëve. 

Shpërndarja e këtyre ndihmave, erdhi në kuadër të objektivit 2, “Zero Uri” për zhvillim të qëndrueshëm të Kombeve të Bashkuara. Kjo ndihmë është vetëm një prej aktiviteteve me karakter social që Credins Bankë ka zhvilluar ndër vite, duke dashur të japë kontributin e vet në uljen e varfërisë dhe zhvillimin e përgjithshëm të shoqërisë.

M.Q./K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

‘Gruri grumbullohet me 25 lekë, kostoja është më e lartë, Braçe nga Kuvendi: Problem prodhimi dhe jo shitja! Të dënohen abuzuesit

‘Gruri grumbullohet me 25 lekë, kostoja është më e lartë, Braçe nga Kuvendi: Problem prodhimi dhe jo shitja! Të dënohen abuzuesit