Dafina Zeqiri reagon për vrasjen në Pejë, komentuesi: E ke radhën ti!

Dafina Zeqiri reagon për vrasjen në Pejë, komentuesi: E ke radhën ti!

Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri ka reaguar për ngjarjen e rëndë në Pejë, ku një burrë vrau gruan e tij me armë zjarri.

Me anë të një postimi në Instagram ajo publikoi një foto ku shkruante “Shpallni Ditë Zie Për GRATË E VRARA”.

Mirëpo menjëherë pas postimit, Dafina ka marrë një koment jo dhe aq të këndshëm.

‘Edhe ti e ke rradhën tani’- ka shkruajtur dikush. Ky koment i ka tërhequr vëmendjen këngëtares duke bërë që ajo ta publikoj dhe të reagoj përsëri me një mesazh tjetër.

“Përderisa shteti nuk i merr seriozisht viktimat, përfundimi do të jetë i njejtë. Organet kompetente duhet të bëjnë një zgjidhje për këto çka po ndodh në vitet e fundit”, shkruan ajo.

1/3
Xh.K/S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale në SHBA, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Kroaci/ Hyn në shtëpinë e të moshurave dhe qëllon me armë zjarri, humbin jetën 5 persona! Në pranga autori

Kroaci/ Hyn në shtëpinë e të moshurave dhe qëllon me armë zjarri, humbin jetën 5 persona! Në pranga autori