Dalin emrat, ja kush janë dy viktimat e aksidentit tragjik në Levan-Tepelenë

Dalin emrat, ja kush janë dy viktimat e aksidentit tragjik në Levan-Tepelenë

Foto ilustruese

Report Tv ka mësuar se dy viktimat e aksidentit në aksidentin që ka ndodhur në Levan-Tepelenë janë Durim Lamaj  50 vjeç dhe Fetah Shahaj, 64 vjeç. Dy viktimat  ndodheshin brenda makinës në momentin kur ka ndodhur aksidenti. Ndërsa të plagosurit janë: Jorgji Meraj, Haxhi Lamaj, Sokol Dhima, Mënyre Lamaj dhe Agron Cecollari.


Lajmi kryesor:

Aksident i dyfishtë në Levan-Tepelenë/ Makinat përplasin këmbësorët, 2 të vdekur, 5 të plagosur


  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

SPECIALE/ Shtëpia në Hormovë të Tepelenës që të kthen qindra shekuj pas

SPECIALE/ Shtëpia në Hormovë të Tepelenës që të kthen qindra shekuj pas