Dalin pamjet e dhunës brenda BB VIP, momenti kur Kejvina qëllon me shuplakë Luiz Ejllin

Dalin pamjet e dhunës brenda BB VIP, momenti kur Kejvina qëllon me shuplakë Luiz Ejllin

Luizi dhe Kejvina në mbrëmjen e së shtunës

Mbrëmjen e së shtunës, komenti i Luiz Ejllit revoltoi shumë modelen Kejvina Kthella, e cila guxoi ta qëllonte me shuplakë. Këto pamje u duk sikur u fshehën mbrëmjen kur po zhvillohej spektakli pasi nuk u transmetuan ndonëse Kejvina shfaqej shumë e nevrikosur dhe nuk kursente gjuhën e rrugës dhe ofendimet ndaj Luizit.

Me komentet “plehrë, ndyrësirë, tipat si ty më mbajnë çantat jashtë” dhe kërcënimet se e ka të atin ende gjallë, asnjë reagim nuk erdhi nga produksioni që vijoi programin pa transmetuar pamjet e dhunës.

Arbana Osmani vetëm i bënte thirrje Kejvinës që të qetësohej ndërsa ajo vijonte të thoshte që edhe nëse do ishte në qiell do të zbriste për t’u përballur me Luizin. Ndërsa këngëtari e kaloi me qetësi duke mos i dhënë rëndësi.

Por fakti që Kejvinës “nuk i është tërhequr veshi” për dhunën e shkaktuar bëri që ajo të mos pendohej dhe thoshte me zë të lartë se Luizi meriton nga një shuplakë çdo mëngjes.

 

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • SONA: 19/01/2023 10:02

  NA KENI CA TRAPIN ME KET LUIZIN MJAFT SE DHE AI SI ATO TE TJERET ESHT AKOMA ME KEQ....TURP

  Përgjigju
  • Emilia.: 21/01/2023 12:07

   Luizi eshte djale i mire por po ben humor ndoshta https://www.kochealthcare.org/en eshte nen presionin e nje tufe hienash.Humori po e mban gjalle te shkretin

  • Meri: 21/01/2023 12:00

   Luizi eshte i edukuar por ngaqe ben humor ju ben pershtypje .Humori shkodran ????????

 • Poko: 18/01/2023 15:01

  Ka shpetuar goca e Xhozit qe eshte ndare nga ky lopa.

  Përgjigju
 • Beni: 18/01/2023 10:24

  Fajin e ka tv top.. se e dinte mire kush eshte Qe ka 10 vjet qe shkon me lek e njeh gjithe shqiperia europa.. Po kto tv tona kte pikerisht deshen per shikueshmeri Dhe e ne fund i futen shkelmin dhe shume mire qe e nxorren, Por sduhet as te ishte futur.. Dhe tjerat brenda sjane me mire se kjo Thjesht me te permbajtura, se i njohim.

  Përgjigju
 • Turi: 18/01/2023 09:40

  Kur u ba vipe dhe Kevina Ika mungu Jasha kokaina prandaj terbohet

  Përgjigju
 • sali: 18/01/2023 00:07

  Mendoj se ai mashkulli qe ofendon nje femer eshte me negativ sesa kjo femra

  Përgjigju
  • limi: 18/01/2023 17:39

   kush femer ore?

 • Arsim muqolli: 17/01/2023 23:51

  Te gjithe e njohin Femerën e dubait

  Përgjigju
 • roni: 17/01/2023 23:25

  KJO KEJVINA ESHTE PROSTITUTE PER KLIENTA VIP,,,,,QE E PAGUAJNE MIRE SEPSE KA PRAPANICA TE MIRA,.....KAQ..

  Përgjigju
 • Banori: 17/01/2023 21:54

  Kush eshte kjo kjevina qe qenka dhe vipe?

  Përgjigju
 • Judi: 17/01/2023 19:42

  Kjo femer nuk eshte normale, do vrasi ndonje njeri aty brenda.Shenjat i dha qe kur ishte ne kantine, bente veprime si skizofrene.Merrni masa urgjent produksioni po ulni vlerat tuaja, puben e ndertuar prej vitesh ta rrenojne keto lloj mostrash Olta hedh gurin fsheh doren.

  Përgjigju
 • zeni: 17/01/2023 17:53

  Eshte e temershme kush e quan vip kete moster, kjo eshte prostitute e deklaruar.

  Përgjigju
 • Taulant: 17/01/2023 16:16

  Eshte reagim gjaknxehte ndaj nje ofendimi te ulet. Dhune me e madhe jane komentet me poshte denigruese, njejte si batuta e Luizit.

  Përgjigju
  • Debi: 17/01/2023 18:23

   Debilos si qeka reagim dhuna fizike ndaj nje batute te cilen kur je prosti dhe pervers i keq e lidh direkt me organin seksual joqe e kishte luizi per ate kuptim? Apo ajo koka jote prej njeriu shpellash nuk e kupton dot ndryshimin midis dhunes fizike,verbale dhe fjaleve me nenkuptime? Luizi shume talent per loje te paster edhe pse njeri i thjeshte e tregon qarte superioritetin ndaj "elites" me tallje se ato aty as kulturen e nji krimineli ordiner se kane.

 • Tutu: 17/01/2023 15:57

  Kejvina eshte baxhelle çete..!!

  Përgjigju
 • Dori: 17/01/2023 12:53

  Dhuna fizike do thot eliminim i menjehershem

  Përgjigju
 • Ben: 17/01/2023 10:56

  po kte baxhellen prandaj e ka fut top haleja per kto skena

  Përgjigju
  • Seri: 17/01/2023 11:44

   Degjenerim total peshku qelbet nga koka eshte turp te shikosh keto femra ne televizionin tone , eshte turp per produksionin eshte turp per topchanellin qe e bene veten te pavlere qe po kontribon ne lakuriqesine dhe degjenerimin e femres shqiptare ku vetem femra Nuk Jane vetem “BAXHELLA”

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

A jeni gati për rafting në Osum, kjo është koha e duhur! Spathara: këtë vit më shumë prenotime se vitin e kaluar

A jeni gati për rafting në Osum, kjo është koha e duhur! Spathara: këtë vit më shumë prenotime se vitin e kaluar