Dalin pamjet e super operacionit që shkatërroi grupin e trafikut të drogës mes Shqipërisë dhe Italisë! Ka edhe përgjime

 

Guardia di Finanza ka publikuar pamjet nga super operacioni që arriti në shkatërrimin e një grupi të madh të trafikut ndërkombëtar të drogës midis Italisë dhe Shqipërisë. Janë kryer 43 masa paraprake personale dhe një sekuestrim parandalues ​​të pasurive dhe burimeve financiare për mbi 5 milionë euro.

 


Lajmi kryesor:

Çmontohet banda e trafikut të drogës Itali-Shqipëri me 3 bosë shqiptarë nga Durrësi! 20 'arrest me burg' nga GJKKO, 15 në pranga! Sekuestrohen 5 mln euro


K.T./SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

'Na kanë bërë krenar', Salianji vlerëson kombëtaren në 'Studio Live': E kemi fituar Europianin tonë, në Dortmund kishte vetëm flamuj shqiptarë

'Na kanë bërë krenar', Salianji vlerëson kombëtaren në 'Studio Live': E kemi fituar Europianin tonë, në Dortmund kishte vetëm flamuj shqiptarë