Dalin pamjet me beben, Khloe dhe Tristan bashkohen për të pritur fëmijën e tyre të dytë

Dalin pamjet me beben, Khloe dhe Tristan bashkohen për të pritur fëmijën e tyre të dytë

Tristan dhe Khloe

Khloe Kardashian është bërë nënë për herë të dytë. Ndonëse djali erdhi në jetë në muajin korrik, tashmë po qarkullojnë fotografitë teksa shfaqet në spital pranë Tristan, i cili mban në krah fëmijën. Ndryshe nga hera e parë kur doli skandali i tradhtisë një natë para se Khloe të lindte, këtë herë Tristan ka qenë pranë saj ndonëse nuk janë bashkë.

Gjatë verës doli lajmi se çifti Khloe-Tristan ishte në pritje të një bebeje, shtatë muaj pas ndarjes së tyre të fundit. Megjithatë ata flasin për vajzën e tyre True e tashmë edhe për djalin. Pamjet nga materniteti u bënë publike gjatë episodit të KUWTK, por Khloe ishte e dëshpëruar sepse Tristan ishte treguar sërish i pabesë me të.

Për herë të fundit u panë në festën e ditëlindjes së Beyonce-s, por nuk dihet nëse mbërritën së bashku. Kardashian u fotografua kur doli nga festa ndërsa Tristan mbante syze të zeza dhe nuk bëri asnjë reagim ndaj fotografëve.

A.M./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

Çfarë qëndron pas protestave në Kinë kundër politikave për koronavirusin?

Çfarë qëndron pas protestave në Kinë kundër politikave për koronavirusin?