'Dashuria është e favorizuar...', ja çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

'Dashuria është e favorizuar...', ja çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

Dashi:

Sot mund të ketë diskutime të shumta në dashuri. Kujdes! Në punë duhet të shlyeni disa nga borxhet e së shkuarës!

Demi:

Dëshironi të martoheni apo të jetoni së bashku? Përfitoni tani! Në punë, kujdes për çështjet ekonomike: janë disa angazhime.

Binjakët:

Pasdite do të ketë pasiguri. Në punë, përpiquni të mendoni për një ndryshim: favorizoni kontaktet e reja, veçanërisht nga pas datës 14.

Gaforrja:

Diçka nuk po shkon ashtu siç do të dëshironit. Në punë, vendimet do të duhet të merren midis prillit dhe majit!

Luani:

Keni shumë tensione: Saturni është i kundërt dhe nuk e lini dot veten të lirë. Në punë, përpiquni të realizoni një projekt: lajmet vijnë në pranverë!

Virgjëresha:

Dashuria është e favorizuar: përpiquni të mos jeni të turpshëm dhe të mos izoloheni. Në punë, qielli është i bukur dhe premton gjëra të mëdha.

Peshorja:

Duhet të jeni të qartë në dashuri, është koha e duhur. Në punë çështjet profesionale janë të rëndësishme dhe pas datës 14 mund të vijë një kthesë.

Akrepi:

Vështirë se harroni ato që kanë ndodhur. Në punë, një lajm i mirë mund të vijë së shpejti: kërkesat bëhen para orës 14!

Shigjetari:

Historitë që lindin tani janë të rëndësishme dhe do të jenë më shumë nga muaji mars. Në punë përpiquni të mendoni për projekte.

Bricjapi:

Takimet janë të favorizuara edhe për beqarët. Në punë, përpiquni të luani mirë – mund të triumfoni!

Ujori:

Duhet të zgjidhim disa çështje të pazgjidhura: pasditja duhet kaluar me partnerin. Në punë premtimet që ju janë bërë do realizohen deri në pranverë!

Peshqit:

Mëngjesi është i nënshtruar, pastaj pasdite rikuperoheni: mos e teproni me të lindurit e shenjës së Binjakëve dhe Shigjetarit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Në dashuri keni suksese të vogla... horoskopi për ditën e sotme

Në dashuri keni suksese të vogla... horoskopi për ditën e sotme