Dasma e shumëpritur, Heidi dhe Romeo i thonë 'PO' njëri-tjetrit (VIDEO)

Dasma e shumëpritur, Heidi dhe Romeo i thonë 'PO' njëri-tjetrit (VIDEO)

Heidi dhe Romeo

Dasma e shumëpritur mes Romeos dhe Heidit ka nisur mbrëmjen e sotme në shtëpinë e Big Brother VIP.

Heidi dhe Romeo i thanë  “Po” njëri tjetrit teksa shkëmbyen unazat dhe puthje plot emocione.

Juli ishte ai që kurorëzoi çiftin, ndërsa banorët e tjerë po shijojnë pjesëmarrjen.

 

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • esel: 30/03/2024 20:41

    LUIZI ESHTE MRETI ESHTE SUPER DASHNI

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

33 vjeçari lezhjan prej 15 vitesh kuzhinier: Profesioni më i kërkuar dhe më i paguar

33 vjeçari lezhjan prej 15 vitesh kuzhinier: Profesioni më i kërkuar dhe më i paguar