Dea nxori jashtë loje Efin, Luiz Ejlli ‘betohet’ për betejë të ashpër: Do e marr hakun

Dea nxori jashtë loje Efin, Luiz Ejlli ‘betohet’ për betejë të ashpër: Do e marr hakun

Luizi dhe Efi

Pak pasi Efi të linte shtëpinë e Big Brother, ajo përqafoi të fundit ‘luanin’ e shtëpisë, siç e quajti ajo ose fituesin, Luizin.

Pasi e garantoi se do e fitonte edicionin, Luizi garantoi Efin se do i merrte hakun për udhëtimin e saj të shpejtë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Nominimi i Deas për treshen më të përfolur dhe më të mbështetur nga publiku, ka shkaktuar një shpërthim në rrjet. Dalja e Efit ka irrituar ndjekësit besnik të Big Brother, të cilët kanë shpërthyer në ofendime ndaj blogeres. Duke e cilësuar me epitete të ndryshme mjaft fyese, publiku tashmë ka dalë edhe në përfundimin se çdo gjë është e manipuluar nga produksioni dhe se dalja e Efit nuk ishte e drejtë.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli