Debate në çift, xhelozia do të lerë në pritje princin e kaltër! Zbuloni shenjat me fat të horoskopit

DASHI
Klima ne jetën tuaj ne çift do jete me e ngrohte se dje dhe ju do ndiheni me te çlirët për te folur hapur me partnerin. Do sqaroni edhe disa hatërmbetje te vjetra qe po iu mundonin prej kohesh. Beqaret nuk duhet te nxitohen për te filluar lidhje, por ama duhet te shoqërohen me personin qe do i ftoje. Nëse me shpenzimet tregoheni te pakujdesshëm, shume shpejt gjendja do përkeqësohet.

DEMI
Te nxitur nga Jupiteri, sot do e forconi edhe me shume marrëdhënien tuaj ne çift dhe do bëni plane me afatgjata për te ardhmen. Për beqaret, jeta sentimentale do jete prioritet. Ata do bëjnë te pamundurën qe te fillojnë një lidhje me atë qe dashurojnë. Çështjet financiare nuk do jene aspak problematike kështu qe mundet te bëni edhe disa investime me tepër se zakonisht.

BINJAKET
Ka mundësi te jeni shume xheloze sot dhe do mundoheni ta kontrolloni gjate gjithë kohës partnerin tuaj. Kjo do e acaroje atë dhe do keni debate te forta. Beqaret do kenë me shume mundësi për takime interesante, por nuk do nxitohen për asgjë. Financat do dini t’i menaxhoni me kujdes, por do jeni te detyruar te bëni edhe një investim te madh e te domosdoshëm.

GAFORRJA
Mjedisi yjor do jete i përshtatshëm për jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe marrëdhënia me partnerin do jete e jashtëzakonshme. Si emocionet qe keni përjetuar sot rralle se keni ndjere ndonjëherë me pare. Beqaret do jene sharmante dhe te gjithë do duan t’i joshin. Financat do mbrohen ne çdo moment nga planetët dhe gjendja do mbetet e qëndrueshme.

LUANI
Jeta juaj ne çift do jete shume e ekuilibruar gjate kësaj dite. Do diskutoni qetësisht për çdo gjë me partnerin tuaj dhe ne asnjë moment nuk do mërziteni me njeri-tjetrin. Beqaret nuk do gjejnë dot princin e kaltër, megjithatë kane për te kaluar një dite te bukur e te ngrohte. Me shpenzimet tregoni kujdes te madh pasoi nga mënyra sesi do i menaxhoni ato do varet gjithë e ardhmja.

VIRGJERESHA
Gjate kësaj dite do keni momente te gjata reflektimi ju çiftet sepse doni te zgjidhni edhe disa debate te vogla qe keni pasur se fundmi. Mbrëmja do jete me e qete për ju. Beqaret mund te bien ne dashuri me një koleg pune, por nuk do kenë aspak guxim t’ia shprehin ndjenjat. Me financat mundet te keni edhe probleme te vogla, por asgjë për t’u alarmuar.

PESHORJA
Lumturia juaj sot do varet plotësisht nga humori qe do keni. Nëse do jeni me nerva pjesa me e madhe e kohës do jete e zymte dhe nuk do merreni vesh me njeri-tjetrin. Nëse do jeni me humor te mirë do arrini te krijoni një klime te ngrohte. Beqaret nuk do jene me shume fat ne dashuri. Ne planin financiar do arrini t'i zgjidhni problemet me serioze dhe do ndiheni me te qete.

AKREPI
Mundohuni te mos jeni te nxituar gjate kësaj dite sepse do bëni gabime te pafalshme dhe me pasoja për te ardhmen. Beqaret do e dine shume mire çfarë hapash te hidhni dhe me ne fund do arrijnë te fillojnë lidhjen e shume ëndërruar. Ne planin financiar do arrini ta menaxhoni si duhet situatën. Familjaret gjithashtu mund t'iu japin disa para si dhurate.

SHIGJETARI
Dite shume e mire do jete kjo e sotmja për ata qe ëndërrojnë momente qetësie ne çift. Venusi do ju beje me te organizuar dhe shume me te qete nga me pare. Ju beqaret do ndihmoheni gjithashtu nga i njëjti planet dhe do arrini ta gjeni personin tuaj te ëndrrave. Me shpenzimet Neptuni do ju beje te palogjikshëm. Do bëni gabime te njëpasnjëshme dhe nuk do ndiheni mire.

BRICJAPI
Dite shume sensuale do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i përkushtoheni me shume partnerit dhe do përjetoni me tepër kënaqësi pranë tij. Beqaret nuk do tregohen aspak te duruar dhe duke nxituar mund te pengohen keq. Sektori i financave do jete vërtet i begate dhe goxha me i mire nga me pare. Do ndiheni shume me te qete kur te shpenzoni sepse do e dini se nuk do ngeleni pa para me pas.

UJORI
Gjatë kësaj dite do e thelloni edhe më shumë marrëdhënien me partnerin. Do e shprehni pafund dashurinë dhe do bëni edhe premtime. Beqaret do kërkojnë persona specialë e pa të meta çka nuk do mund të arrihet sot. Dita do jetë e zakonshme. Financat do kenë disa përmirësime të vogla që në fakt do ju ndihmojnë të zgjidhni disa probleme të mbetura pezull.

PESHQIT
Ka rrezik që sot të kini debate të vazhdueshme ma partnerin tuaj dhe shpesh do ndiheni me të vërtetë keq. Do jenë personat e tretë ata që do ndikojnë pafund dhe do nxisin mosmarrëveshjet më të mëdha. Për beqarët mund të ndodhin takime vërtet interesante, të cilat duhet të shfrytëzohen sa më shumë. Buxhetin do dini si ta organizoni gjithë kohës dhe nuk do keni probleme.

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Radhët e gjata në pikat e kalimit kufitar. Përgjegjësi e kujt?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kapen 15 emigrantë në Tepelenë, 3 dërgohen në spital, shfaqen probleme shëndetësore