Defekt në fider, pa drita disa lagje në Tiranë

Foto ilustruese

TIRANË- Për shkak të një defekti teknik disa zona në Tiranë kanë mbetur pa energji elektrike.

OSHEE njofton se nuk kanë energji banorët te "Komuna e Parisit", zona e Kompleksit " Dinamo" dhe Gardës, rruga e Kosovarëve.

“Për shkak të një defekti në fiderin 330/NST Selitë kanë mbetur pa energji disa zona si "Komuna e Parisit", zona e Kompleksit " Dinamo" dhe Gardës, rruga e Kosovarëve. Grupet e avarisë janë në terren dhe po punojnë për riparimin e defektit. Deri ne eliminimin e avarisë po veprohet për furnizimin e këtyre zonave përmes NST Qendër”, njofton OSHEE.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Mos kini frikë nga ndonjë ndryshim që iu pret', horoskopi për ditën e sotme