Defekt në rrjet, mbeten pa drita disa zona në Tiranë

Defekt në rrjet, mbeten pa drita disa zona në Tiranë

Foto ilustruese

Disa zona në Tiranë kanë mbetur pa drita prej disa minutash, si pasojë  enjë defekti në rrjet.

Bëhet me dije se nuk ka energji elektrike në rrugën "Muhamet Gjollesha", zona te Stadiumi "Dinamo", Sheshi "Willson", një pjesë e Komunës së Parisit dhe Bulevardi "Bajram Curri".

OSHEE bën me dije se shkak i ndërprerjes së energjisë është bërë një defekt, por pa sqaruar konkretisht se për çfarë bëhet fjalë. Ndërkohë nuk dihet ende se kur mund të zgjidhet defekti dhe kur do të rikthehet energjia elektrike.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Zëvëndëskancelari gjerman Habeck: Evropa të përballet me konkurrencën nga Kina

Zëvëndëskancelari gjerman Habeck: Evropa të përballet me konkurrencën nga Kina