Del audio/ Zhaklina Lekatari: Burri Oltës më ka shantazhuar dhe do të më blejë me lekë! Kam njoftuar produksionin dhe Sara Hoxhën

TIRANË- Opinionistja, Zhaklinë Lekatari ka deklaruar e burri i Oltës ka tentuar që ta blejë dhe e ka shantazhuar. Ajo është shprehur për këtë e ka njoftuar edhe produksioni dhe Sara Hoxhën, duke theksuar se ajo nuk blihet.

“I thashë produksionit sot se burri i Oltës do të më shantazhojë, edhe unë ndihem e ofenduar që mendon që të më blej me lekë, unë nuk jam Olta nuk blihem, i thashë Sara Hoxhës”, dëgjohet të thotë oponionistja.

Deri më tani nuk ka një reagim nga ana e produksionit.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 22:07
Zhaklina reagon pas publikimit të audios ku tregon shantazhin e burrit të Oltës: Është e vërtetë, por kam përdorur termin e gabuar

Opinionistja e “Big Brother Vip”, Zhaklin Lekatari, ka reaguar pas publikimit të një bisede të saj, ku ajo shprehej se “burri i Olta Gixharit e ka shantazhuar.”

Zhaklina thotë në fillim të videos “po, është e vërtetë”, por më pas shton se ka përdorur termin e gabuar (i referohet fjalës shantazh) dhe mohon se është shantazhuar nga partneri i Oltës. Zhaku thotë se është kontaktuar nga burri i Oltës dhe ka vënë në dijeni produksionin për këtë gjë, por mohoi të jetë shantazhuar. 

 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • shqip: 07/02/2023 13:12

  Manipulimi me i madh qe ka bere ky produksion si e si me mbrojtur Olten dhe Amos dhe me e vendosur Luisin ne pozicione te veshtira. Gjithsesi ato mund ti japin cmimin tani kuj te duan por qe kur Olta e Amos do dalin do ta kuptojne se njerzit do ju rrijne larg se e dine sa keqadashes jane ne jete.

  Përgjigju
 • Tri: 07/02/2023 03:00

  Brovo Ndersa me ate fundjaven ndryshe ka mbaru pune

  Përgjigju
 • Bukurie: 06/02/2023 23:00

  Je me e Mira Zhaklina por bigun e foton luiz Ejlli

  Përgjigju
 • Genti: 06/02/2023 22:41

  Ky eshte big brother i deshtuar, produksioni do ti ja japi fitoren Oltes, eshte e dukshme. Produksion i qelbur

  Përgjigju
 • franc: 06/02/2023 22:03

  Ky big bradher ka deshtuar gjithcka behet per te favorizuar pleren Gixhari, nxjerja jashte e Efit ishte e qellimeshme, Luisi dhe Kjara duhet ta kuptonin dhe se bashku me Efin duhej ta braktisnin kete loj te ndyre.

  Përgjigju
 • Beni: 06/02/2023 21:49

  Po Sara Hoxha eshte nje me Olten dhe burrin e Oltes!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

Ambasadori amerikan në Serbi: Dialogu me Kosovën nuk përmban reciprocitetin, të drejtat e shqiptarëve në Preshevë trajtohen brenda shtetit serb

Ambasadori amerikan në Serbi: Dialogu me Kosovën nuk përmban reciprocitetin, të drejtat e shqiptarëve në Preshevë trajtohen brenda shtetit serb