Del FOTO, ja kush ishte polici i FNSH që ndërroi jetë në aksidentin tragjik sëbashku me vjehrrën, në gjendje të rëndë bashkëshortja

Del FOTO, ja kush ishte polici i FNSH që ndërroi jetë në aksidentin tragjik sëbashku me vjehrrën, në gjendje të rëndë bashkëshortja

1654806955_lela.jpg

Personi që shihni në foto është polici i FNSH, Sokrat Lelaj 54 vjeç cili humbi jetën mbrëmjen e sotme në aksidentin tragjik në aksin rrugor Levan-Tepelenë në Buzmadh të Fierit.

Lelaj humbi jetën sëbashku me vjehrrën e tij 78 vjeç ndërsa ndodhet në gjendje të rëndë bashëshortja e tij 53-vjeçare, Fatbardha Lelaj.


Lajmi kryesor:

Aksident tragjik në Fier, 3 të vdekur dhe 3 të plagosur! Viktimat efektivi i FNSH, gruaja dhe vjehrra e tij! Në mjetin tjetër 3 anëtarë të një familjeje të lënduar (VIDEO)


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS