Dëmtime kabulli, këto zona në Tiranë pa energji elektrike

Foto ilustruese

Për shkak të dëmtimit të kabullit të tensionit të mesëm sot në mbrëmje nga nje subjekt privat, kanë mbetur pa energji elektrike 16 kabina duke lënë pa energji disa zona në Tiranë.

OSHEE bën me dije se pa energji janë këto zona në Tiranë:

Rruga "Tasim Shehu", zona në fund të rrugës "5 maji", zona pranë shkollës "Ardian Klosi", rruga  " Pavllo Pavlli" , Bregu i Lumit , rruga "Myslym Keta". Grupet e avarisë së OSSH njësia 2 Tiranë janë në terren dhe po punojnë për riparimin e defektit dhe rikthimin e energjisë sa më shpejt tek të gjithë abonentët

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PD koalicion me aleatët dhe LSI e vetme/ A ka zgjedhur opozita strategjinë e duhur për 25 prillin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Si do të votojnë të sëmurët me COVID? Përgjigjet Rakacolli