Dënohen me 22 vite burg aktorja e njohur e Hollivudit dhe bashkëshorti i saj

Dënohen me 22 vite burg aktorja e njohur e Hollivudit dhe bashkëshorti i saj

Zara Phythian dhe bashkëshori i saj Victor Marke

Aktorja e filmit “Dr Strange”, Zara Phythian është dënuar me tetë vjet burg për abuzimin seksual të një vajze të mitur rreth moshës 13-15 vjeçe.

Ndërsa bashkëshorti i saj, Victor Marke, është dënuar me 14 vite burg. 

Vendimi u dha nga gjyqtari Mark Watson në Gjykatën e Nottingham Crown, pasi çifti u shpall fajtor javën e kaluar për 14 akuza, pasi në bashkëpunim kanë abuzuar me vajzën e mitur mes viteve 2005 dhe 2009.

 

1/3
S.C/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ Bie nga kati i dytë i banesës ndërron jetë 8-vjeçari në Bathore

Tiranë/ Bie nga kati i dytë i banesës ndërron jetë 8-vjeçari në Bathore