Deputeti i PD ironi me ambasadën e
SHBA: Mirë se vini nesër në protestë

Deputeti i PD ironi me ambasadën e<br />SHBA: Mirë se vini nesër në protestë<br>
Deputeti i PD-së, Gent Strazimiri përmes një statusi në Facebook në mënyrë ironike u ka bërë ftesë të veçantë amerikanëve që jetojnë në vendin tonë për të marrë nesër pjesë në protestën e opozitës në orën 12:00.

Ai iu drejtohet miqve amerikanë që të jenë bashkë me opozitën në këtë marshim për ëndrrën pro amerikanë të shqiptarëve. Nesër në orën 12:00 opozita ka paralajmëruar protestën para Kryeministrisë.

Statusi i Gent Strazimirit
FTESË NGA ZEMRA MIQVE AMERIKANË NË SHQIPËRI!

MIRËSEVINI nesër në orën 12.00 në Bulevardin "DËSHMORËT E KOMBIT!

BASHKOHUNI me pjesën më PROAMERIKANE, të kombit më PROAMERIKAN në glob, që nesër manifeston në emër të VLERAVE më fisnike të qytetërimit, VLERAT DHE ËNDRRËN AMERIKANE!

MOS MUNGO MIK!


d.b/shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Goditi me grusht efektivin, Gjykata liron nga paraburgimi 22-vjeçarin në Tiranë

Goditi me grusht efektivin, Gjykata liron nga paraburgimi 22-vjeçarin në Tiranë