Detaje të reja/ Çifti në Shkodër po kthehej nga darka, “prita” që u mori jetën

Detaje të reja/ Çifti në Shkodër po kthehej nga darka, “prita” që u mori jetën

Detaje të reja kanë dalë për vrasjen e çiftit Boran Bërçana dhe Silvi Ndoci në Shkodër.

Burime nga grupi hetimor për Report Tv bëjnë me dije se viktimat kishin dalë për të darkuar bashkë me foshnjën 2 vjeçe.

Vrasja ka ndodhur kur çifti është kthyer për në shtëpi.

Mësohet se në momentin kur makina do parkonte, dhe ende nuk ishte fikur, kanë nisur të shtënat dhe çifti është vrarë.

 


Lajmi kryesor:

Shkodër, ekzekutohen në makinë ish-polici e bashkëjetuesja në sy të djalit 2-vjeçar/VIDEO


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?



×

Lajmi i fundit

U pikas nga autoritetet britanike si mbikqyrësi i fermave të kanabisit, arrestohet shqiptari! Manovra epike për t'i shpëtuar policisë (FOTO)

U pikas nga autoritetet britanike si mbikqyrësi i fermave të kanabisit, arrestohet shqiptari! Manovra epike për t'i shpëtuar policisë (FOTO)