Detaje nga operacioni anti-drogë me 20 të arrestuar në Tiranë, dy grupet kriminale vepronin pa 'kokë'! Baza në Yzberisht dhe zona të tjera të kryeqytetit

Detaje nga operacioni anti-drogë me 20 të arrestuar në Tiranë, dy grupet kriminale vepronin pa 'kokë'! Baza në Yzberisht dhe zona të tjera të kryeqytetit

Detaje të reja janë zbuluar nga operacioni anti-drogë i zhvilluar ditën e sotme në Tiranë. Mësohet se dy grupet që shpërndanin drogë, vepronin pa strukturë drejtuese.

Njëri prej grupeve e kishte bazën kriminale në Yzberisht ndërsa grupi tjetër në zona të Tiranës.

Kokaina dhe heroina shitej në lokalet e natës ndërsa kanabisi në zonat pranë shkollave ku klientë ishin kryesisht të rinjtë që zhvillonin mësimin aty.


Lajmi kryesor:

Shisnin kokainë, heroinë dhe kanabis në shkollat dhe lokalet e Tiranës, shkatërrohen 2 grupe kriminale! 20 të arrestuar dhe 4 në kërkim (EMRAT)


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi