Korçë/ Flet nëna e 13 vjeçares e ngacmuar seksualisht: E merrte jashtë fshatit, i ofronte para më pas e kërcënonte se do i vriste babanë nëse do tregonte

 Nëna e 13 vjeçares ka treguar se 64 vjeçari e kërcënonte se do I vriste të atin  nëse do tregonte se e kishte ngacuar seksualisht

“E ka prekur me dorë në pjesë të trupit.E njohim si bashkëfshatar, nuk kishim hyrje-dalje të vinim ne apo të vinin ata as komflikt nuk kishin. E merrte jashtë fshatit vajzën, e gënjente, i jepte lekë,e kërcënonte’ ka thënë ajo

E ëma e ka mësuar dy ditë më parë pasi I kanë kapur mesazhet që ai dërgonte në telefonin e gjyshit.

Ne e pamë kur i ra telefoni para 2-3 ditësh, e pa kunata por nuk tregoi se kishte burrin atje” tha ajo.


Lajmi kryesor:

Korçë/ 13 vjeçarja denoncon se u ngacmua seksualisht nga 64 vjeçari, Flasin familjarët: E joshte me para e patatina


S.G/A.A/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!