Dhunoi bashkëjetuesen dhe djalin e saj të mitur, arrestohet 49-vjeçari në Gjirokastër

Dhunoi bashkëjetuesen dhe djalin e saj të mitur, arrestohet 49-vjeçari në Gjirokastër

Foto ilustruese

GJIROKASTËR- Një 49-vjeçar me iniciale K.R. ka rënë në prangat e policisë pasi ka dhunuar fizikisht bashkëjetuesen e tij.

Duke u mos mjaftuar me këtë veprim kriminal , 49-vjeçari ka ushtruar dhunë dhe ndaj djalit të saj të mitur. Ngjarja ka ndodhur në banesën e autorit në lagjen "Punëtori”.

Materialet në ngarkim të tij i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprën penale "Dhuna në familje".

 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Deti i Kuq/ Grupi Houthis sulmojnë një anije amerikane

Deti i Kuq/ Grupi Houthis sulmojnë një anije amerikane