Dhunoi nënën e tij dhe kunatën, vihet në pranga 45-vjeçari në Tiranë

Dhunoi nënën e tij dhe kunatën, vihet në pranga 45-vjeçari në Tiranë

Foto ilustruese

TIRANË- Një 45-vjeçar me iniciale A.K ka rënë në prangat e bluve të Tiranës pasi dyshohet se ka dhunuar nënën e tij dhe kunatën e tij. 

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprime të mëtejshme hetimore.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 1 arrestuan shtetasin A. K., 45 vjeç, banues në Tiranë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj nënës dhe kunatës së tij.”, njofton Policia.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Studimi: Fëmijët nga mosha 9 vjeç janë të ekspozuar ndaj pornografisë

Studimi: Fëmijët nga mosha 9 vjeç janë të ekspozuar ndaj pornografisë