Diell dhe temperatura deri në 26 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Diell dhe temperatura deri në 26 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Foto ilustruese

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare në zonën jug-lindore. Nuk përjashtohet mundësia e reshjeve lokale në mesdite.

Temperaturat minimale do të luhaten 10-15 gradë, temperaturat maksimale parashikohen me rritje 20 -23°C në veri, 22 -26°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jete me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3- 4 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Ulja e çmimit të ‘Internet Roaming’ mes Evropës dhe Ballkanit Perëndimor, Rama: Hyri në fuqi më 1 tetor, e konkretizuam në samitin historik të dhjetorit në Tiranë

Ulja e çmimit të ‘Internet Roaming’ mes Evropës dhe Ballkanit Perëndimor, Rama: Hyri në fuqi më 1 tetor, e konkretizuam në samitin historik të dhjetorit në Tiranë