Dielli do ju sjellë fat me shumicë/ Zbuloni çfarë thotë parashikimi i yjeve për ju sot

Dielli do ju sjellë fat me shumicë/ Zbuloni çfarë thotë parashikimi i yjeve për ju sot

Dashi

Do jeni gjate gjithë kohës te disponueshem ndaj partnerit tuaj ju te dashuruarit dhe emocionet kane për te qene te jashtëzakonshme. Partneri do ndihet edhe me mire. Beqaret nuk do arrijnë dot ta ndryshojnë statusin, por gjithsesi do kenë një dite te mbushur me takime dhe emocione. Buxheti do mbetet i qëndrueshëm dhe nuk do keni asnjë lloj problemi ne këtë sektor.

Demi

Do dashuroheni si asnjëherë me pare me partnerin tuaj sot. Nuk do i kurseni as fjalët e ngrohta dhe gjestet delikate. Çdo moment do jete i jashtëzakonshëm. Beqaret nuk do e kenë shume mendjen tek dashuria sepse do jene te ngarkuar me pune. Ne planin financiar do jeni te përgjegjshëm dhe nuk do bëni gabime me menaxhimin e tyre.

Binjakët

Dite shume e qëndrueshme do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Do i lini pas krahëve problemet e se shkuarës dhe do mendoni vetëm për te ardhmen. Beqaret do kenë takime te rastësishme, por qe shume shpejt do shndërrohen ne histori dashurie afatgjata. Dielli do iu sjelle fat me shumice ne planin financiar. Do i zgjidhni edhe disa probleme te vogla qe keni pasur.

Gaforrja

Dite plot shkëlqim ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Te gjitha dëshirat qe keni pasur ne çift do ju plotësohen. Beqaret do jene gati edhe për aventura kalimtare mjafton qe te mos mbeten te vetmuar siç kane qene deri me sot. Ne planin financiar mos kryeni shpenzime te tepruara edhe sikur gjendja te jete e qëndrueshme. Mendoni se do ju duhen para edhe për nesër.

Luani

Jeta juaj ne çift do jete shume me e qete nga sa ka qene para disa kohesh. Do jeni te dy palët me te kujdesshëm me fjalët dhe do toleroni here pas here. Nëse jeni ende beqare do kaloni një dite romaneske dhe do ju duket vetja sikur do jeni ne ëndërr. Për financat do jeni te qarte se çfarë duhet te bëni dhe do merrni masat e nevojshme. Ne fakt edhe mbështetja e te afërmve do jete e vyer.

Virgjëresha

Sot do keni diskutime te gjata me partnerin tuaj dhe do merrni edhe vendime te rëndësishme për te ardhmen. Çdo hap duhet ta hidhni pasi te siguroheni plotësisht. Beqaret nuk do kenë aspak dëshirë te fiksohen diku, por do ju pëlqejë thjesht te joshin gjithë kohës. Financat nuk do jene te këqija. Mund ta kryeni pa frike ndonjë shpenzim te mirëmenduar.

Peshorja

Do jeni gati te bëni çdo gjë sot ju te dashuruarit vetëm qe marrëdhënia ne çift te përmirësohet. Do toleroni tej mase dhe do mundoheni t'ia plotësoni çdo dëshirë partnerit. Beqaret nuk do e kenë problem te qëndrojnë edhe me statusin qe kane, pasi miqtë nuk do i lënë asnjë moment te mërziten. Buxheti do jete i mire për momentin, por gjithsesi duhet pasur kujdes me shpenzimet.

Akrepi

Do keni një dite shume te qete sot ju te dashuruarit dhe nuk do ju dalin aspak mosmarrëveshje. Beni çdo moment atë qe do ndieni pa menduar për me vone. Ata qe janë vetëm do tërheqin vëmendjen e te gjithëve me pamjen dhe gjestet, por nuk do jene gati te fillojnë një lidhje me dike. Për financat duhet t'i dëgjoni këshillat e me te mëdhenjve sepse do jene te vyera.

Shigjetari

Do jeni gjithë kohës te shpërqendruar sot ju te dashuruarit dhe nuk do i kushtoni rëndësinë e duhur atij qe keni ne krah. Po vazhduat për shume kohe kështu keni për ta humbur atë. Beqaret nuk duhet ne asnjë mënyrë te bëhen arsye për te ndare një çift, sado ta pëlqejnë dike. Buxheti do vazhdoje te mbetet gjithë kohës i mire. Nuk do keni për çfarë te ankoheni ne këtë sektor.

Bricjapi

Marrëdhënia ne çift do përmirësohet dhe do konsolidohet tej mase gjate kësaj dite. Marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Edhe beqaret do kenë sukses ne dashuri dhe për ta do filloje një etape e re fantastike. Buxheti nuk do jete i keq, por do ju duhet ta kufizoni disi veten kur te kryeni shpenzime. Mblidhni disa para për ditët ne vijim sepse asnjëherë nuk i duhet çfarë ndodh.

Ujori

Sot do kaloni plot momente te këndshme me partnerin tuaj dhe do ju duket vetja me fat qe e keni atë ne krah. Mund te hidhni edhe hapa me tej. Beqaret mund te hedhin çdo lloj hapi qe do mendojnë, pasi planetët do i kenë ne krah gjithë kohës dhe do i mbrojnë fort. Ne planin financiar duhet te jeni sa me vigjilente qe te mundeni nëse nuk doni te keni vështirësi me pas.

Peshqit

Dite e favorshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne çdo moment do ndiheni mire me partnerin dhe nuk do keni çfarë te kërkoni me tepër nga yjet. Beqaret gjithashtu do jene ne humor te mire dhe gati te pranojnë ftesat qe do ju duken interesante. Financat nuk do kenë rritje te jashtëzakonshme, por disa përmirësime do ketë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se në primaret e Rithemelimit ka garë të ndershme?×

Lajmi i fundit

Arilena Ara guxon në këngën e re, shfaqet pa filtra dhe e pa lyer në klipin muzikor

Arilena Ara guxon në këngën e re, shfaqet pa filtra dhe e pa lyer në klipin muzikor