Digjen disa goma në Jalli të Nartës, tymi i zi mbulon gjithë qytetin (VIDEO)

Disa goma janë djegur në Jalli të Nartës në Vlorë. Për pasojë tymi i zi nga djegia e gomave ka mbuluar qytetin.

Kjo nuk është hera e parë që digjen goma dhe tymi mbulon qytetin.

Sakaq policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe zjarrfikësja po punon për shuarjen.

M.Q./Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?×

Lajmi i fundit

SHBA arsyeton veton ndaj Rezolutës së OKB-së për armëpushim në Gazë

SHBA arsyeton veton ndaj Rezolutës së OKB-së për armëpushim në Gazë