Digjen tre banesa në Bajzë të Shkodrës, shpëtojnë fatmirësisht 5 persona, 2 prej tyre të moshuar (VIDEO)

Tre banesa janë djegur gjatë natës në Bajzë të Malësisë së Madhe në Shkodër. Dy prej banesave kanë qenë të pabanueshme, ndërsa në shtëpinë tjetër jetonin pesë persona, dy prej të cilëve të moshuar.

Më e rëndësishmja është se nga ky zjarr nuk ka patur të lënduar në njerëz, pasi sapo kanë dalluar flakët kanë dalë nga banesa dhe kanë shpëtuar. Fatkeqësisht dëmet janë kolosale pasi një banesë është shkrumbuar plotësisht, ndërsa dy të tjerat kanë pësuar dëmë të konsiderueshme.

1594808333_zjarrishkoder2.jpeg

1594808345_Screenshot2.jpg

Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Propozimi i PD-së, a besoni se do të bëhet vettingu i politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rama: Jam krenar për patronazhistët, pa ta do ishim kthyer në një 'Foltore' dhe jo forcë fituese